EN İYİ ARKADAŞLARIN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZ KUTUSU:)

Başlıktan ta anlaşılıcağı gibi bu kutuda dostluk rüzgarları esti.. Ayşe daha öncede yine bir dostu için bana sürpriz kutusu yaptırmıştı.. Ve bi kez daha kapımı çalıp bütün arkadaşlarr çok degerli olan arkadaşı İlknur'a ortak bi kutu yaptırmak istediklerini söyledi.. Hem 2. kez yaptırması hem emin olması benden çok mutlu etti tabii beni:) Bakalımm bu kutuda neler var:))

Doğum günü kutlaması için yarıtıcı kolaj kutu:)

ve onun aşamaları:) 


Sürpriz sanslisi lays fırından cipsine bayilip stok yapmayı düşünürse birde doğumgünü olursa doğumgünü pastası adına en şeker sunumlu stogu birfikir1sihir yapar. cupcake kavanozu alır içine cipsi doldurur. . orjinal birfikir1sihir fikirlerinden biriii


doğum günü magnetimelek kanatlı fincan:))

Bu oyuncak köpekcikte mesaj saklı:)

baykuşlu kitap tutucu:)

balıklı çakmağın güzelliği:)

bütün dostların oldugu muhteşem çerçeve

bugüne kadar gördüğüm en tatlı puzzle:)

patili yastık:)

jenga

parisli çerçeve

vodoo kara tahta

Kızlara özel pembe matara


Surpriz kutusu icin bu derin çerçeveye bu tatlı şeker hamurunu koyduk ve böylece sugarart denilen cercevemiz karşımızda. .. Tabii ki sugar art olayını bu harika şeker hamurundan yapılan figürleri bu kadar tatlı yapan Benim tatlı hikayem blogunun sahibi yeliz:) ben bayildimmm.. yemeye kiyamadigimiz kurabiyelerde artık böyle çerçevesinde saklanabilicek. .


tebeşirli kalpli kupapuzzle çerçeve

en esprili tshrt

kendi erkek arkadaşını örmek isteyenlere süper hediye

cupcake pano

fazla esprili bi kitap:)

çiçekli mumluk

genel bakış:)

bütün bunları bu kutuya sıgdırmayı başardım:)

ve kutunun üzerini bu resimle süsledim:)

işte dostların yaptırdıgı dogumgünü kutusu bu kadar eglenceli ve renkliydi.. Hep söylüyorum dostluk kutularını bi başka seviyorum.. İlknur'un dogum gününü kutluyorum tekrar ve dostluklarının nice yıllar boyu sürmesini diliyorum.. sürpriz kutusunun sihirleri hep onlarla olsun:)

2 yorum:

  1. Yaa Baharım bayıldım buna. Bi insanın yaptığı bütün kutular mı güzel olur, hiçç mi içlerinde zevksiz bişi olmaz arkadaşş :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yaaaa çok teşekkür ederimm tatlımmm:)))) Seviyorum öyle farklı şeyleri bulup mutlu etmeyi işteee;)))

      Sil