EVLİLİK YILDÖNÜMÜNE BEBİŞ İZLERİ BIRAKAN MUTLULUKLU SÜRPRİZ KUTUSU:)

Tuğba bana başvurduğu zaman evlilik yıldönümü amacıyla eşine hediye yaptırmak istediğini söyledi ama çok az bi zaman vardı ve yetişmiycekti.. Kabul etmezsiniz ama isterseniz yaparım gecikmeli verirsiniz dedim ve hiç beklemezken tamam o zaman yanıtını aldım:))) İyiki bekledim yanıtınıda kutu sonunda aldım:)) Bakalım şimdi kutuda neler varmış:)

Bir Fikir 1 Sihir yine orjinal fikrini aciklar: Bebek bekleyen ciftimizde babanin gonlundn kiz cocugu geciyoms cok severmis. Madem oyle o zaman bebege hazirlik diye bu kiz bebegi aldim. Bol bol pratik yapmasi icin;) Kutunun icinde biberon ve bez vardi;) Bakalim mama yedirmede ve alt degistirmede ne kadar basarili oluck baba adayimiz:) esine not vermesni soylemstm;)

kocaman kalpli çerçeve

yılın en iyi çifti kupası

Atatürk kolaj resimli puzzle

Yılın en şefkatli babası ödülü

Bebis patiklerini bu sirin kutuya koydm;) Anne adayindan esi icin ozel bi not yazmasini istedim bebisle alakali ve notuda icine sakladim;) bir fikir 1 sihir fikri yine;)

bebiş kombini gelmeden hazır:)

bir elmanın yarısı mutfak önlükleri

Atatürk imzalı kahve fincanları

audi Q7 uzaktan kumandalı araba

Dondurmalık

Aşk dolu kupalar

Objektif şeklinde termos fincan

fotoğraf makinesi şeklinde flash bellek

film fotoğraf temalı defter

Mustafa Kemal'e aşklanmak kitabı

kitap ayracı

Masaüstünüz için ideal kalemlik

 Fotoğraf makinesi şeklinde çalar saat

huysuz şirin

fotoğraf albümü

genel bakış

sürpriz kutusunun üzerini bu resimle süsledim

ve tüm hediyeleri bu kutuya sığdırdım

Bütün bu şirinlikler çok mutlu etti... Bebişin de izleri oluncaa ekstra mutlu etti.. İyiki tuğba bekleyip kutuyu yaptırmış ve böyle mutlu etmiş.. Bir ömür boyu mutluluk diliyorum bebişleriyle her ikisinede:)) Ve tabii sürpriz kutularının sihirleri hep sürsünn:)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder