BOL TATLI FİKİRLİ DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZ KUTUSU:)

Büşra Bir Fikir 1 Sihir'e başvurduğunda çok heyecanlıydı.. Koray'a yaptıracağı sürpriz kutusu için sabırsızlanıyodu.. Sihirli sorulara verilen yanıtlar, anlatılan anılar hepsi çok duygusal bir doğumgünü sürpriz kutusu oluşturdu:)) En başından beri olan bir fikir 1 sihire güveniyse beni çok mutlu etti.. İşte koray için hazırlanan sürpriz kutusunda olanlar:) Bakalım neler varmış:))

En masum en duygusal anlamı olan hediye kar küresi:)


Atlı karınca:)


Doğumgünü için hazırladığım doğumgünü kovası.. İçinde renkli taşlar, anılar, pasta şeklinde süsler ve lolipoplarla çok gülümseticek bi kova oldu:)(bir fikir 1 sihir kişiye özel hazırlamıştır) Pasta şefi puzzle(doğumgünü temasına uygun:)


Kişiye özel yaptırılan defter ve kalem:)

Türkan Şoray hayranına Türkan kitabı:)


Fb taraftar bebek:)


Hayal gerçekleştirmenin farklı bi yolu:) bi gün çocukları olursa adı demir olucakmış:) madem öyle çok duygusal bir sürpriz yapalım dedim ve bu body hazırlattım:)

Fb abajur


Fb maç koltuğu


Fb kumbara

Basketbol saat


Play station tshrt

Model araba

Kayıp balık nemo fanus:) ( pili takıyosunuz suyu dolduruyosunuz hiç durmadan yüzüyolar:)Ev şeklinde kumbaraSihirli kupa (simsiyah görünüyo ama sıcak su doldurulduğunda içinden pop art şeklinde resimleri çıkıcak:)

Ninja çim adam:)


Doğumgünü pasta süsleri

Eti canga(anısı olduğu için koyulmuştur..Ayrıca en sevdiği reçel böğürtlen reçeli oldugu için hediyenin en esprilisi olarak bi kavanoz böğürtlen reçeli alınıp konulmuştur:)) Fotoğraf makinesi şeklinde çakmak

Genel bakış:)

Sürpriz kutusunun üzerini en sevdiği olan frambuazlı pasta resmiyle süsledim:)

Vee işte tüm bu ürünleri sığdırdığım sürpriz kutusu:)


 İşte doğumgünü sürpriz kutusundan çıkanlar bu kadar tatlıydı.. Bir o kadar duygusal ve eğlenceliydi.. Her zamanki gibi hazırlamaktan çok keyif aldığım bir kutuydu.. Büşra iyi ki bir fikir 1 sihir'e başvurmuş ve Koray için böyle sihirli bir kutu yaptırmış.. Bir fikir 1 sihir olarak Koray'ın doğumgününü kutluyorum.. Nice yıllara diyorum.. Her ikisinede Bir fikir1 sihir kutularıyla bol sihirli anlar diliyorummmmm:)))

2 yorum:

  1. bir fikir 1 sihir beni ve korayı çoook çok mutlu etti.... :))) Bahar Hanım öyle emek harcayarak öyle severek hazırlıyoki sihirli kutuları ortaya inanılmaz şeyler çıkıyor.. her hediye çok ince detaylar yakalanarak hazırlanmış öylekiii sihirli soruları yanıtlayan biri olarak Bahar Hanımın ortaya çıkardıkları karşısında çokk şaşırdımm inanılmazz mutlu oldum.. kendi adıma ve Koray adına çooook teşekkür ederimm ...:))))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Büşracım çok teşekkür ediyorumm böyle güzel şeyler söylediğin için.. hep dediğim gibi amaç mutlu etmekti:) ve hep o amaç için yapıyorum sihirli kutuları.. koray içinde amacımıza fazla fazla ulaştık.. sizin mutlulugunuz beni çok ama çok mutlu ediyo.. ben teşekkür ediyorum bir fikir 1 sihir'e uğradıgn içinn:))) her zaman bekliyorm daha nice mutluluklar için:)))

      Sil