AYIŞIĞI KEDİSİNE BOL PATİ İZLİ SÜRPRİZ KUTUSU

Ayşım'ın Bir Fikir 1 Sihir'i keşfetmesini bir önceki postta yazmıştım fakat şimdi biraz daha detaylı anlatıcam.. Ayşım yani moonlightcat13 blogunun tatlı sahibesi (moonlightcat13  tıklayarak blogunda keşfe çıkabilirsiniz.. ) sürpriz kutuları gördüğü anda çok heyecanlanmış:) Hemen yaptırmam lazım diyerek bana başvurdu.. Hem eşine hem kendine yaptırmak istediğini söyledi.. Bu süreç sayesinde hem kendisini hem blogunu keşfetmiş olmamı sağladı.. Kendileri çok ince düşünceli, emeğe çok deger veren kıymet bilen ve tabii ki çok tatlı biri.. Bu süreç içerisinde onu tanımış olmanın mutluluğunu yaşarken bir de ekstra onunla arkadaşlığımızın oluşmasının mutluluğunu yaşadım:)) Eşine yaptığımız sürpriz kutusu müzik doluydu fakat Ayşım'ın kedilere olan düşkünlüğünden dolayı sihirli sorularımıza verdiği cevaplardan en çok pisicikler ön plana çıktı bu sürpriz kutusunda.. Bende nerdeyse kutunun her tarafında pati izi olacak hediyeler aldım:))) Bakalım neler varmış bu sürpriz kutusunda:)

Oyuncak pisiciklerimiz

Kedili takı askısı


Kedili kolye


Kedili kutumuz


Kedili kutunun içini bakın nasıl doldurduk o tatlı kedili kolyeyi vermek için:)

Aynı karede görmek istersek bu şeker kolye sunumunu:)

Ayışığına özel ayışığı modunda dekoratif şişe


Kedili 2li kahve fincan takımı

Bu kahve fincanları şirin kutunun içindeydi:)


Ayşım'ın pisiciklerini bu pisili çerçeveye koyduk:)


Ay çok şirin'e yaptırdığımız kedili yastık çok şirindi:)Tatlı pisicikli not defterleri:)Kedicikli kitap ayracı


Kedicikli kart:)


Kedili taraklı aynaBurçlu kupa:)


Kahve presi


Kahve mug (üstelik bu kalemlerle kendi kupanızı kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz:)


Kahve keyfi için bir sürü Türk kahvesi

Kahve fincanı şeklinde mum:)

Kahve kokulu kalemler:))


Yine kedili defterler:)
Hobi örgü seti


Yine hobi örgü seti 


Baloncuk çıkaran kedi tom


Kedili not defterleri

Kedili takvim


Minik not defterleriKedili bardak altlıklarıgenel bakış:)

bu şirin şeyleri doldurduğumuz kutunun üstünü ayışığı kedileriyle süsledik Ayşım'a özel:)

Vee tüm bunları doldurduğumuz şirin kutumuz:)

Ayşım'ın sürpriz kutusu işte böyle sevimli şeylerle doluydu:) Her bi kedili ürün pati izlerini bırakmıştı sanki:))) Moonlightcat13 blogunun tatlı sahibesi Ayşım'a bu sürpriz kutusunu hazırlamaktan çookk keyif aldım.. Ve bu sürpriz kutusuyla Ayşımda gördüğüm mutluluk keyfi ikiye katladı:) İyi ki bu sürpriz kutusunu yaptırmak istemiş bende Ayşım gibi tatlı birisiyle tanışmışım ve bu kutu sayesinde arkadaşlığımız başlamış:) Ayşım'a Bir Fikir 1 Sihir süpriz kutusuyla bol sihirli anlar diliyorum vee yaptığı herşey için kutuya gösterdiği özeni için bu kadar heyecanlı bekleyişi için kutu gittiği anda tek tek hepsini hemen yayınladığı için kısacası emeğe bu kadar önem verip mutluluğunu bu kadar fazla yansıttığı için çoookk teşekkür ederimm:))

2 yorum:

 1. Bu yaşıma kadar yaşadığım en farklı ve tatlı heyecan ve mutluluktu diyebilirim. Böylesi güzel duygular tattırdığın için çok teşekkür ederim. Ayrıca işini severek yaptığın için de seni çok takdir ediyorum.
  Yakaladığımız güzel arkadaşlığın devamı dileğimle.
  Yeni kutularda görüşmek üzere:)
  Her şey için tekrar tekrar teşekkürler: hem Fazıl hem de kendi adıma:)
  Sevgiyle kal, daima...
  Ayşım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende senden böyle sözler duyduğum için çok mutlu oluyorum.. ve rica ederim seve seve yaptım.. işimi severek yapamasm bu kadr farklı şeyler çıkmazdı sanıyorum.. bende bu arkadşlıgının devamını diliyorum.. herşey için heyecanla bekleyişin yaptıgım emegi gördgn için bende çoook teşekkr ediyormm.. her ikinizede tşkler ayrıca...
   sevgilerrrrr cnmm:)))

   Sil