MİNNİE MOUSE ARAMIZDAYMIŞTA HABERİMİZ YOKMUŞ SÜRPRİZ KUTUSU:)))))

Duygu hanım kızının doğumgünü için sürpriz hediye kutularımıza başvurdu.. 3 yaşına giricek olan Nil için sürpriz kutusu hazırlamak çok eğlenceliydi.. Duygu Hanım Nil'in sevdiği şeyleri sihirli sorularımızın cevabında bize aktarınca bu kadar sevimli bir kutu çıktı ortaya.. Dikkat ettiyseniz bu sefer sürpriz kutumuzun başlığı bile çok sevimli:)))) Kutuda Nil'in sevdiği herşey vardı ama Minnie mouse her yeri kaplamıştıı sankiii:)) Sonra bir baktık ki Minnie mouse aramızdaymışta haberimiz yokmuş:))) Hadi bu kadar merak yeter bakalım mı artık ufaklığın kutusunda neler varmış diye:))

Minnie mouse kostümü hazırlattık:) (kostüm Minik Hayaller sitesinden yaptırılmıştır)

Minnie mouse bady

Minnie mouse tütüMinnie mouse taç

Minnie mouse balonu

Minnie mouse şekerleri ve Nil'e özel doğumgünü kartı hazırlattık

Minnie mouse şekerleri Nil için etiketli hazırlattık

Pepe 3d çerçeve

Tweety mutfak seti


Mickey-Minnie Mouse dev puzzle

Gargamel ve azman:)

Ahşap müzikli dönme dolap

Bir tarafı kedicikli bir tarafı köpekcikli topumuz

Genel bakış:)

Bütün bu tatlı şeyleri Mickey-Minnie mouse kutusuna doldurduk:)

Veeee iştee karşınızda Minnie Mouse NİL (diyorum size aramızdaymışta haberimiz yokmuş diye.. Şunun tatlılığına bakarmısınız:))


Vee bu da Nil'in sürpriz kutusunda en sevdiği oyuncağı:) Tweety mutfak seti:)


İşte bu kadar eğlenceli bir kutu hazırladık.. Nil'in yüzündeki ifade herşeyi anlatıyo sanırım.. Benim için en güzel hediye işte bu.. Mutlulugu öyle yansıyo ki işte o zaman işte şimdi özel bir anlamı oldu diyorsunuz.. Böyle eğlenceli bir kutu yapmaktan çok keyif aldım.. Ufaklığı bu kadar mutlu etmekten aşırı mutlu oldum.. İyi ki anneciği Bir Fikir 1 Sihir'i keşfetmiş ve bize de böyle bir mutluluk yaşatmış.. Nil'e nice nice yıllara diyoruz ve sürpriz kutusuyla bol sihirli anlar yaşamasını diliyoruz...:)

2 yorum:

 1. Bir fikir 1 sihir ,
  Niloş 'la size çoook teşekkür ederiz.Özel ve güzel günümüz kargodan gelen hediye kutularla daha bir heyecanlı ve sürprizli geçti.
  En başından beri harcadığınız emek ,ortaya çıkan kutunun bu kadar güzel olmasını sağladı.
  Yeni sihirli kutularda görüşmek dileğiyle...

  YanıtlaSil
 2. Duygu Hanım bende size çokk teşekkür ederim.. Bu kadar şeker bir sürpriz kutusu yapmak çok keyifliydi.. Nil'in beğenmesi en büyük mutluluk zaten... Tekrar teşekkürler.. Ve tabii kii tekrar sihirli kutularda görüşmek üzere:)

  YanıtlaSil