FOTOĞRAF DOLUSU SÜRPRİZ KUTUSU:)

Elif sevgilisiyle yıldönümleri için özel bir hediye ararken bize başvurdu... Ali'nin en büyük ilgi alanı fotoğrafa dair herşey olunca açıkcası fotoğraf dolusu bir sürpriz kutusu ortaya çıktı.. Merak ediyosanız hadi başlayalım resimlere bakmaya..

Fotoğraf makinesi şeklinde pastayı puzzle yaptırdık:)


Fotoğraf kutusu

Nikon flash bellek

Fotoğraf makinesi kumbara

Ali Bey'in en büyük isteği olan kendi fotoğraf sergisini açma hayalini gerçekleştirmek ve istedik.. Ve ona özel hayalde olsa sergisinin afişini yaptırdık... Bir Fikir 1 Sihir bu hayali hediyesiyle çok mutlu etmiştir.. Bu güzel tasarım Me You Tasarım'a ait:)


Yine Bir Fikir 1 Sihir hayal gerçekleştiren hediyesinde sergiye gelen davetliler için 50 adet davetiye hazırlattı yine Me You Tasarım'a..

Davetiyelere yakından bakış:)

Bir Fikir 1 Sihir hayal hediyesine devam ediyo.. Gelen hayali davetliler için stıckerler yaptırdı.. Tabii ki yine Me You Tasarımdan..


Yakından bakış stıckerlara:)


Bütün bu tasarımların hepsine bakarsak.. Elif&Ali'nin anısını yine Me You Tasarım'a kart olarak yaptırdık

Kartımıza yakın bakış:)

Fotoğraf makinesi şeklinde çalar saat

Fotoğraf makineleri tshrt

Film şeridi çerçeve

Örümcek fotoğraf tutucu

Fotoğraf makinesi şeklinde kartvizitlik

Genel bakış:)

Bütün bu güzel şeyleri işte bu sürpriz kutusuna doldurduk:)

Sürpriz kutumuz işte böyle fotoğraf ürünleriyle doluydu.. Hepsi birbirinden farklı ve güzeldi.. Hazırlaması güzeldi keyifliydi.. Bol fotoğraf bol resim tam Elif ve Ali'nin istediği gibi bir sürpriz kutusu oldu.. Bir Fikir 1 Sihir Elif ve Ali'ye sürpriz kutusuyla bol sihirli anlar diler...

4 yorum:

 1. cookk guzelll kumbara flash .. bende ıstıyorumm bu fotograf kutusundan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler:) umarım sizede böyle bir sürpriz kutusu yaparız bi gün:)

   Sil
 2. arkadaşım tumblr bağımlısı tumblr yazılı tişört tumblr amblem şeklinde süs tumblr şekilleri birde arkadaşıma fotoğraf makineli çalar saat den almak istiyorum öyle bir doğumgünü kutusu yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen 1 ay sonra doğumgünü lütfen :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhabalar.. tabii ki yardımcı olurum.. sana ulaşabilcgm bi iletişim göremiyorum ama sen birfikir1sihir@gmail.com adresine mail atarsn bu özellkleride hatırlatrsn detaylı olark konuşuruz ve bilgilendirirm.. mailini bekliyorum..

   Sil