ÇOK EĞLENCELİ DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZ KUTUSU

Figen bizimle nişanlısının doğumgünü için iletişime geçti. Sihirli sorularımızı nişanlısının özelliklerine göre cevapladı ve bunun sonucunda ortaya çok eğlenceli şeyler çıktı..  Eğlenceye dair pek çok şey vardı:) Bakınca bende bundan istiyorum diyeceğinize eminiz.. Bakalım bu eğlenceli sürpriz paketinin içinde neler var:))) 

Uzaktan kumandalı helikopter:)

BEŞİKTAŞ'lı kupa

Maket kuş evi:))) 

BMW uzaktan kumandalı araba:)

Figen'in sihirli sorularımızdaki muzur dileğini anlatmanın en güzel yolu bu çim adamdı:)

Erdil Yaşaroğlu'nun karikatürlerinden balık saat:)

Mehmet için hazırladığımız doğumgünü kovası:) (İçinde üzeri yazılı köpük yumurtalar, kişiye özel etiketli çikolata, kinder yumurta, siyah beyaz balonlar, çubuklu kocaman marsmallow şekerleri, sevgiliye hediye edilecek şirin kartlar var) Üzerinide onların resmiyle süsledik:))) Bir Fikir 1 Sihir kişiye özel tasarlamıştır.Şampanya konfeti:) Şişenin altındaki ipi çekince konfetileri patlatıyosunuz:)

Oyuncak arabalar:) Arabaları çok seven birine yapılıcak en güzel şeydi:)

Büyük balık küçük balığı yer sticker:)) Çok esprili:)

Balık anahtarlık:) Bu balık ağzında bozukparaları tutmanıza yardım ediyo:)

Doğumgünü için en yaratıcı maket ve mum bir arada:) Mumları üstüne dizdiğinizde çok şeker oluyor:)

Araba şeklinde kalem:)

Hepsine şöyle bakmak istersek:) 

Bütün bunları bu kutunun içine sığdırıp üzerine Beşiktaş pastası resmi yapıştırdık:)Kutumuzu her açıdan görmek isterseniz buyrun:) 
Film keyfi için Dvdler, BJK cipsi, doğumgünü mumları, helikopter balonu küçük ama mutlu eden ayrıntılardan bazılarıydı:) Sürpriz kutumuz bu kadar eğlenceli şeylere sahipti.. Her biri ayrı mutluluk veren cinstendi:) Eğlenceli sürpriz doğumgünü kutusuyla birlikte Mehmet'e Bir Fikir 1 Sihir olarak nice yıllar ve bol sürprizli anlar diliyoruz...

2 yorum:

  1. faydalı bir blog sevdim burayı :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hemde sürprizli bir blog:)Sevmenize sevindim:)) Bende sizin blogunuza uğradım benimde ilgimi çeken çok şey oldu blogunuzda:) Zaten takibe aldım:) Hediye konusunda kararsız kaldıgınız anlarda mutlaka bekleriz:)

      Sil