BİR FİKİR 1 SİHİR'DE MERAK ETTİKLERİNİZ

1) Sihirli sürpriz kutusu için kaç gün önceden sipariş vermeliyim?

Sihirli sürpriz kutunuz için 15 gün önceden sipariş vermelisiniz..

2) Sihirli sürpriz kutusunun ücreti ne kadardır?

Kutunun içine hazırlıycagm sürprizler seçilmiş hediyelerin birden çok sürprizle dolup taşması sonucunda oluşur. Bu yüzden sihirli sürpriz kutusunun ücretini mail atarak ögrenebilirsiniz. Eğer önceden yapılmış sipariş resimlerinde gördüğünz bir üründen özel olark eklenmesini isterseniz ve sizin sürpriz kutunuzun arasında o fikir yoksa istediğinz ürüne göre artışlar gösterebilir .Bilginiz dahilinde..

3) Sihirli sürpriz kutusunu satın alma işlemi nasıl olur?

Siparişinizi oluşturduğunuz gün sizinle mail yoluyla iletişime geçilir.. Parayı yatırıcağınız hesap numarası size ulaştırılır.. Hesap numarama havale yapılıp para yattığı zaman sihirli sürpriz kutusuna başlanır..

4) Sihirli sürpriz kutusu ne zaman ulaşır ?

Siparişi oluşturduğumuz tarihin 15 gün sonunda kargoya verilmek üzere yola çıkar. Daha iyi bi sürpriz yapabilmek için 15 gün diyorum; çünkü bi aksaklık yaşanmasını istemediğimden hepsinin içime sinerek olmasını istiyorum.. Daha erken biterse bittiği gün hemen gönderilir.

5) Sihirli sürpriz kutusunda kargo bilgileri nasıldır?

Kargo ücretini alıcı taraf öder. Şunu belirtmekte yarar var kişiye özel hediyeyle dolu bi kutu yaptığım için ağırlığına göre ölçülerek fiyat belirlendiği için sabit kargo ücreti malesef verilemez.. Ağır bir paket gönderildiği için ücretide ona göre çıkıyor. Bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederim.. 

6) Bir fikir 1 Sihir çok mu yaratıcıdır?

Çoookk:)) Tek bir cümlenizden aklına bir sürü muzur, eğlenceli hediye fikri getiricek kadar.. Etrafındaki herkes bu yaratıcılığınla halka açılmalısın diyince tutamamıştır artık kendini:) Bugüne kadar sevdiklerine yaptığı her hediyelerde kocaman mutluluklar, kocaman izler bırakıp hep şu sözü söyletmiştir.. 'Yaratıcılıkta senin üstüne tanımam'.. Onlar yaratıcılıkta benim üstüme tanımaz.. Ben yaratıcılıkta sınır tanımam...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...